Program ochrony ziemniaka 2018

Ziemniak

Według danych GUS, w Polsce ponad połowa gospodarstw rolnych uprawia ziemniaki, a powierzchnia uprawy to około 300 tys. ha. Na rynku zostają profesjonalne gospodarstwa o większym areale uprawy.

Ziemniaki uprawia się do bezpośredniego spożycia oraz jako surowiec dla przemysłu spożywczego, skrobiowego i gorzelnictwa. Niezależnie od kierunku uprawy, czy areału, na którym ziemniaki są uprawiane zagrożenia są takie same: chwasty, szkodniki oraz choroby.

Wzrastające wymagania co do jakości ziemniaków jako towaru konsumpcyjnego czy na przerób technologiczny wymuszają na producentach stosowania dobrej ochrony.

Publikacja w technologii flash

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony ziemniaka 2018

Problemy techniczne?

Publikacje do przeglądania online są przygotowane w technologii Flash. Jeśli masz problemy z ich prawidłowym wyświetlaniem na swoim komputerze, to prawdopodobnie musisz zainstalować lub zaktualizować Adobe Flash Player. Jest to darmowy program niezbędny do odtwarzania plików multimedialnych w formacie Flash.

Kliknij link aby przejść na stronę pobierania najnowszej wersji: Adobe Flash Player.

Jeśli używasz urządzenia mobilnego, które nie obsługuje technologii Flash, kliknij link po prawej stronie aby obejrzeć wersję przygotowaną specjalnie dla urządzeń mobilnych.

technologia ochrony ziemniaka 2018