Adama Haberler

ADAMA ARTI Telefonunuzda ve Tabletinizde!

Adama Artı, tarımla uğraşan herkesin kullanabileceği, Akıllı Tarla Yönetimi’ne uygun olarak geliştirilmiş, Türkiye’de kendi alanında tek ve ilk olan yeni nesil bir uygulamadır. 
 
Adama Artı uygulaması sayesinde kullanıcı:
•Tarlalarını kaydederek, tarlalarına özel ilaçlama önerilerini alabilirler.
•Tarlalarına özel oluşturulan takvimle gübreleme, sulama gibi tüm faaliyetlerini planlayabilir.
•Tarlalarının bulunduğu yere ait 3 günlük hava tahminlerini görüntüleyebilir.
•Tarlaları ve ürünlerine ait sorularını, fotoğraf ile birlikte Adama’ya anında ileterek, hızlı bir şekilde cevap alabilirler. Aynı zamanda ilgili bölgelerdeki Adama temsilcilerine telefonla ulaşabilirler.
•Adama’nın Türkiye pazarında sunduğu bitki koruma çözümlerine, etiket ve Güvenlik Bilgi Formlarına kolayca ulaşabilirler.
 
Adama Artı mobil uygulamımızı hem AppStore'dan ve hem de GooglePlay'den yükleyebilirsiniz. 
Adama Artı
Akıllı Tarla Yönetimi Mobil Uygulama

Bahçe Günü

24.05.2016 Günü Bursa / Gürsu / Kumlukalan köyünde 250 kişilik önder üreticilerimiz ve bayiilerimizin katılımı ile Legato® Lenss, Merpan 80 WDG® , Qualy® 300 EC, Mastercop®, Cormoran 180 EC ürünlerimizin kullanıldığı alanda bahçe günü düzenledik.
Bahçe gününde şahit parseller ile ilaçlarımızın karşılaştırması yapıldığı gibi, etki mekanizmaları ve benzersiz formülasyonlarının etkisi değerli katılımcılara gösterilmiştir.
 
Katılımcılara ve katkılarından dolayı bayilerimize teşekkür ederiz.
İlaçlarımız ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Apple Garden Day

Adama, Türkiye’de Hızla Büyümeye Devam Ediyor!

Adama Türkiye olarak 2016 Ocak ayından itibari ile farklı bölgelerde toplamda 3000’e yakın çiftçi, bayii, ziraai danışmanlar ve sektörün çeşitli çalışanların katılımları ile 24 toplantı gerçekleştirdik.  Toplantılarımızda Adama firma tanıtımı ile birlikte bölgelerdeki ürün desenine uygun ürünlerimizin sunumları teknik, satış ve pazarlama müdürlerimiz ve de yurtdışından gelen uzmanlarımız tarafından yapıldı.

Toplantılarımızla ilgili detaylı haberleri en kısa sürede sizlerle paylaşıyor olacağız.

Birlikte Kolayca Büyüyelim
Adama Türkiye