Mūsu vērtības un mērķi

Mēs – Adama savā darbībā tiecamies padarīt pasauli par vietu, kurā visiem ir pieejama pārtika, un lauksaimnieki dzīvo piepildītu un atalgotu dzīvi. Skan neiespējami? Daudzi tiecas pēc tā paša, bet mēs to darām citādi:

Uzdrīkstamies vienkāršot

Lauksaimniecība ir sarežģīta un izaicinājumu pilna nozare. Mēs strādājam kopā ar lauksaimniekiem, agronomiem, izplatītājiem un lauksaimnieku grupām, lai atrastu veidus, kā vienkāršot lauksaimiecisko ražošanu. Mēs bieži apšaubām ierasto kārtību, lauksaimniecības attīstībai izmantojot vienkāršus, praktiskus un inovatīvus risinājumus kultūraugu aizsardzībā un ne tikai.

Palīdzam lauksaimniekiem attīstīties

Lauksaimnieciskā ražošana notiek ne tikai uz lauka. Mēs atbalstām lauksaimniekus visā saimnieciskās darbības procesā – no sēšanas līdz pārdošanai, no lauksaimnieku darba uz lauka līdz to ģimenēm, sadarbības veidošanā un statusa celšanā sabiedrībā.

Vienojam cilvēkus

Mēs vēlamies veidot ciešas attiecības ar lauksaimniekiem, esot godīgi, atvērti un elastīgi. Mēs izmantojam digitālās tehnoloģijas, lai izveidotu un uzturētu spēcīgu tīklu, kas saved cilvēkus kopā un ietekmē to skatījumu uz lauksaimniecību visā pasaulē.

Piedāvājam jaunas iespējas

Mēs apzināmies, ka lauksaimniecībai ir pastāvīgi jāmainās, un tas arī nākotnē būs nepārtraukts process. Izmantojot savas praktiskās programmas strauji augošos tirgos, mēs spējam ātri sasniegt un ietekmēt lauksaimniekus visos pasaules reģionos.

Balstāmies uz pieredzi

Pirms vairākiem gadiem mēs piedalījāmies projektā, kas palīdzēja lauksaimniekiem ilgtspējīgā veidā padarīt tuksnesi zaļu, tādējādi ļaujot uzplaukt veselai tautai. Tagad mēs saviem darbiniekiem dodam iespēju palīdzēt lauksaimniekiem atkal paveikt to pašu, tikai šoreiz – globālā mērogā.

Lauksaimnieki nespēj radīt šīs pārmaiņas vieni. Tāpēc mēs, Adama, strādājam roku rokā ar lauksaimniekiem un lauksaimniecību kopumā, lai Vienkārši attīstītos kopā (Simply. Grow. Together.).

A tractor