PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU

PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU ADAMA

(vai „mēs” vai „mums”) izmantos personas datus, ko Jūs sniedzat mums vai mūsu tirdzniecības pārstāvjiem, lai nodrošinātu mārketinga komunikāciju.

 

Mēs vācam tādus datus kā vārds un kontaktinformācija, dzimšanas gadu desmits, lauku saimniecības lielums, informācija par ražu, BASIS kvalifikācija, problēmu (sūdzību) risināšanas vēsture, atgriezeniskā saite par notikumiem, Jūsu mārketinga preferences un intereses, un Jūsu saziņa ar mums (piemēram, e-pasta atvēršana vai noklikšķināšana uz saites), sociālo mediju konti.

 

Datu apstrādes mērķi un juridiskais pamats

Mēs izmantosim Jūsu personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (Vispārīgās datu aizsardzības regulas („VDAR”) 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu), lai saņemtu atgriezenisko saiti no Jums par mūsu notikumiem, uzlabotu mūsu produktus un mūsu konsultāciju un klientu atbalsta pakalpojumus nozarē, pielāgotu mūsu paziņojumus Jūsu interesēm un veidotu ADAMA zīmolu, kā arī ar tiešā mārketinga nolūkos, ja sniegsiet savu piekrišanu (VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).

 

Jūsu personīgo datu koplietošana

Iepriekš minētajiem nolūkiem mēs varam koplietot Jūsu personas datus ar ADAMA filiālēm, no kurām dažas var atrasties ārpus valsts, kurā Jūs atrodaties (ADAMA filiāļu sarakstu, ieskaitot adreses, skatiet šeit https://www.adama.com ).

Dažas no filiālēm atrodas ārpus ES valstīm, Izraēlā un Šveicē, un tās abas ir oficiāli atzītas par tādām, kas nodrošina atbilstošu personas datu aizsardzības līmeni.

 

Jūsu personas datu glabāšana:

Mēs saglabāsim Jūsu personas datus 2 gadus.

 

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem un saņemt mūsu rīcībā esošo Jūsu datu kopiju, pieprasīt Jūsu personas datu labošanu vai izdzēšanu. Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkiem un apstrīdēt un pieprasīt apstrādes ierobežošanu citos atsevišķos gadījumos. Varat arī pieprasīt saņemt personas datus par sevi, kurus esat mums sniedzis, strukturētā, vispārpieņemtā un mašīnlasāmā formātā (datu pārnesamība). Ja mēs lūdzam Jūsu piekrišanu, Jūs varat atteikties dot piekrišanu un jebkurā laikā to atsaukt. Lai izmantotu savas tiesības vai, ja jums ir kāds(-i) jautājums(-i) par šo paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar privacy.officer@adama.com .

 

Ja neesat apmierināts ar veidu, kādā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lūdzu, vispirms informējiet mūs par to, un mēs centīsimies to nokārtot. Jūs varat arī iesniegt sūdzību ES datu aizsardzības iestādei, jo īpaši tajā valstī, kurā Jūs dzīvojat, kurā strādājat vai kurā noticis VDAR pārkāpums.

 

Adama vispārējo konfidencialitātes politiku un mūsu rīcības kodeksu skatiet vietnē https://www.adama.com . Šo informatīvo paziņojumu sniedz uzņēmums ADAMA Agricultural Solutions Ltd, Airport city, Golan street, 7019900 Izraēla un tā filiāles, kas ir atbildīgas par Jūsu personas datu apstrādi, kā aprakstīts šajā Paziņojumā.