Įmonės „Adama“ įkūrimo istorija

Jau beveik 70 metų dirbame žemės ūkio sektoriuje, siekiame produktyvumo, inovatyvumo, praktiškumo. Skatiname žemės ūkio plėtrą ir didiname žemės ūkio svarbą pasauliniu mastu.

„Adama“ šaknys – Izraelyje. Dvi susijusios įmonės „Makhteshim“ ir „Agan“, nepaisydamos gamtinių išteklių trūkumo, ėmėsi iniciatyvos chemijos ir agrochemijos žinias paversti sprendimais, kurie padėtų išmaitinti vis didėjančią Izraelio populiaciją. Vietinė sėkmė išsivystė į viziją tiekti aukštos kokybės ir efektyvius augalų apsaugos produktus viso pasaulio ūkininkams.

Kiekvieną dešimtmetį vystėme savo pajėgumus. Išaugome į pasaulinę įmonę, pritraukiančią kvalifikuotus darbuotojus, konsultantus, partnerius, savo kultūra ir patirtimi kasdien prisidedančius prie mūsų įmonės sėkmės. „Adama“ veikla išsiplėtė po visą pasaulį: Ameriką, Aziją, Europą. Pasitelkdami turimas žinias ir galimybes, kasmet siūlome inovatyvius sprendimus, pasaulio rinkoms tiekiame naujus produktus.

Daug žadanti partnerystė su „ChemChina“ atvertė naują puslapį „Adama“ istorijoje. Stengiantis sustiprinti užimamas pozicijas visame pasaulyje, abipusė įmonių susijungimo nauda jaučiama ne tik Kinijoje, bet ir pasauliniu mastu.

Kartu, kaip viena įmonė, siekiame padėti pasaulio žemės ūkio bendruomenei vystyti žemės ūkio sektorių. Atsižvelgdami į ūkininkų poreikius ir patirtį, kartu stengiamės užauginti kuo didesnį derlių, naudojant mažesnius pasėlių plotus bei darbo jėgą, supaprastinti ir palengvinti ūkininkavimą.

Per visą gyvavimo laikotarpį pagrindinį dėmesį sutelkusi naujovėms ir žemės ūkio supaprastinimui, šiandien „Adama“ yra pasiruošusi padėti tenkinti gyvybinius pasaulio žemės ūkio sektoriaus poreikius bei prisidėti prie didelės ir vis augančios populiacijos išmaitinimo poreikio.

Timeline Adama