Apie įmonę

Trumpai apie „ADAMA” grupę

Originalių ir nepatentuotų augalų apsaugos produktų gamybos kompanijos „ADAMA“ 2013 metų pajamos siekė per 8.5 mlrd. litų. Bendroje pasaulio žemės ūkio chemijos pramonėje tai leido užsitikrinti septintą vietą. Tikime, kad tokio rezultato nebūtų be ilgametės patirties ir nuolatinio profesionalumo siekimo.

Kompanijos vardas nuolatos minimas kalbant apie aukšto technologinio lygio pasiekimus, inovatyvius mokslinius tyrimus ir naujų produktų registracijas. Šis įdirbis padeda ūkininkams efektyviai kovoti su augalų ligomis bei išauginti gausesnį derlių.

„ADAMA“ įmonės augalų apsaugos produktais aprūpina per 120 viso pasaulio šalių. Kompanijos dydis lėmė atsakingą požiūrį – griežtai vadovaujamasi aplinkos apsaugos standartais ir siekiama viso pasaulio žemės ūkio supaprastinimo.

Trumpai apie „ADAMA Northern Europe“

2005 metais įsteigta „ADAMA Northern Europe“ atstovauja „ADAMA“ grupę. Sparčiai auganti kompanija veikia Skandinavijos, Beneliukso, Baltarusijos ir Baltijos šalių rinkose. „ADAMA Northern Europe“ atsakinga už augalų apsaugos priemonių pardavimus, rinkos plėtrą ir naujų produktų registravimą.
fabriek