Gigant®

Naujas unikalus 2 veikliųjų medžiagų izopirazamo ir protiokonazolo fungicidas javams

Gigant

Produkto aprašymas

Gigant® – plataus spektro, sisteminio veikimo fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių bei žieminių rugių apsaugai nuo grybinių ligų.

 • Originalus izopirazamo 125 g/l + protiokonazolo 150 g/l derinys.
 • Registruotas daugelyje javų.
 • Ilgas panaudojimo laikas (BBCH 31-69).
 • Aukščiausia ir ilgalaikė apsauga nuo visų ekonomiškai svarbių javų ligų.
 • Pagamintas naudojant Duosafe technologiją.

  Naudojimo norma: 0,75-1,0 l/ha; 1.0 l/ha - fuzariozės prevencijai.
  Panaudojimo laikas: BBCH 31 - 69

  VEIKIMO BŪDAS

Gigant®sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: izopirazamas ir protiokonazolas.
Izopirazamas priklauso karboksamidų cheminei grupei. Pagal veikimo būdą izopirazamas priklauso sukcinato dehidrogenazės inhibitoriams (SDHI). Jis blokuoja kvėpavimo grandinę, slopina energijos gamybą ląstelėje ir taip sutrikdo patogeninių grybų augimą.
Protiokonazolas yra ilgo veikimo sisteminis fungicidas, pasižymintis apsauginėmis ir gydomosiomis savybėmis. Po apdorojimo jis patenka į audinius ir tolygiai pasiskirsto augale. Protiokonazolas priklauso triazolų cheminei grupei. Pagal veikimo būdą jis yra demetilinimo inhibitorius (DMI). Šį veikimo būdą turinčios veikliosios medžiagos blokuoja sterolių biosintezę grybo ląstelių membranose.
Dviejų skirtingų veikimo grupių veikliosios medžiagos užtikrina labai gerą javų apsaugą nuo grybinių ligų ir mažina atsparumo išsivystymo riziką.

„Duosafe“ technologija – dviguba apsauga
Dvigubas isitvirtinimas vaškiniame sluoksnyje. Čia sukaupiamas veikliųjų medžiagų rezervuaras, skirtas palaipsniui patekti į augalą, taip suteikiama aukščiausia apsauga nuo lietaus. Bekompromisiškai sustabdoma patogenų veikla.

 

Veikliosios medžiagos

Izopirazamas 125 g/l.
Protiokonazolas 150 g/l.