PRANEŠIMAS DĖL PRIVATUMO

PRANEŠIMAS DĖL PRIVATUMO „ADAMA“

(arba „mes“) naudosime asmens duomenis, kuriuos pateikiate mums ar mūsų prekybos atstovams, kad pateiktumėme su rinkodara susijusius pranešimus.

 

Mums reikalinga tokia informacija: vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys, gimimo dešimtmetis, ūkio dydis, informacija apie derliaus nuėmimą, kvalifikacija „BASIS“, problemų sprendimo (skundų) istorija, atsiliepimai apie įvykius, jūsų rinkodaros pasirinkimai ir interesai bei jūsų bendravimas su mumis (pvz., ar atidarote el. laišką, ar spustelite nuorodą), socialinių medijų paskyros.

 

Tikslai ir duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Mes naudosime jūsų asmens duomenis savo teisėtiems interesams (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies f punktas), kad gautume atsiliepimus apie mūsų renginius, kad tobulintume savo produktus ir konsultacines bei klientų aptarnavimo paslaugas, pritaikytume mūsų komunikaciją jūsų interesams ir kurtume „ADAMA“ prekių ženklą, su jūsų sutikimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas) tiesioginės rinkodaros tikslais. 

 

Dalinimasis jūsų asmens duomenimis

Dėl aukščiau nurodytų tikslų mes galime dalintis jūsų asmens duomenimis su „ADAMA“ filialais, kai kurie iš jų gali būti ne šalyje, kurioje esate jūs („ADAMA“ filialų sąrašą, įskaitant adresus, galite rasti čia https://www.adama.com).

Kai kurie filialai įsikūrę už ES ribų, Izraelyje ir Šveicarijoje, ir abu buvo oficialiai pripažinti kaip užtikrinantys tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį.

 

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Mes saugosime jūsų asmens duomenis 2 metus.

 

Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis 

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir gauti jūsų turimų duomenų kopiją, prašyti pataisyti ar ištrinti jūsų asmens duomenis. Jūs turite teisę prieštarauti mūsų asmens duomenų tvarkymui tiesioginės rinkodaros tikslais ir prieštarauti bei prašyti apriboti tvarkymą tam tikrais atvejais. Taip pat galite paprašyti gauti jūsų pateiktus savo asmens duomenis struktūrizuotu, dažniausiai naudojamu ir mašininiu būdu nuskaitomu formatu (duomenų perkeliamumas). Tada, kai prašome jūsų sutikimo, galite atsisakyti duoti sutikimą ir bet kuriuo metu jį atsiimti. Jei norite pasinaudoti savo teisėmis arba turite klausimų apie šį pranešimą, prašome parašyti el. paštu adresu privacy.officer@adama.com.  

 

Jei esate nepatenkinti tuo, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, pirmiausia praneškite mums apie tai ir mes stengsimės išspręsti problemą. Taip pat galite pateikti skundą ES duomenų apsaugos institucijai, ypač toje šalyje, kurioje gyvenate, kurioje dirbate, arba apie tariamą BDAR pažeidimą.

 

Susipažinti su bendrąja „ADAMA“ privatumo politika ir elgesio kodeksu galite spustelėję šią nuorodą: https://www.adama.com. Šį informacinį pranešimą teikia „ADAMA Agricultural Solutions Ltd“, Airport City, Golano g. 7019900 Izraelis ir jos filialai, atsakingi už jūsų asmens duomenų tvarkymą, kaip aprašyta šiame pranešime.