Preskočiť
Listen learn deliver

Prísľub značky.

Prísľubom značky ADAMA je Listen. Learn. Deliver. Náš inovovaný prísľub zákazníkom znamená v slovenčine - Načúvať. Učiť sa. Dodávať.
Listen learn deliver

Čo to znamená?

LISTEN – Načúvať– naša výzva pre poľnohospodárov znamená, aby sme sa viac vzájomne rozprávali, my budeme načúvať. Aktívne hľadáme možnosti, ako vám – Slovenským farmárom a našim zákazníkom porozumieť. Výzvam, ktorým čelíte, vašim problémom a potrebám.

LEARN – Učiť sa – po vzájomnom načúvanísa chceme od vásučiť - prísľubom je lepšie porozumenie vašich problémov, čo je cesta smerom k úspechu pre všetkých.Preto informácie a vedomosti, ktoré získavame integrujeme s našou odbornosťou a znalosťami.

DELIVER – Dodávať– znamená odpovedať potrebám meniacich sa požiadaviek farmárov a obchodných partnerov a dodávať na trh také nové produkty, riešenia, služby na mieru, obchodné politiky alebo informácie, ktoré sú pre nich relevantné.

Či už z pozície farmárov, pracovníkov spoločnosti Adama alebo vlastníkov pôdy, chceme pracovať spoločne a spoločne nájsť cestu: ako spoločne prosperovať. Poľnohospodárstvo je príliš dôležité na to, aby v ňom zostal človek sám. My všetci potrebujeme zdieľať túto zodpovednosť, a k tomu sa hlásime.