Пропустити
Acadia_aktsia
Архів (2021 рік)

АКАДІЮ купуй та подорожуй!

Придбайте 400 літрів ультрасучасного фунгіциду АКАДІЯ™ та гарантовано отримайте подарункову карту на поїздку з діловою метою номіналом 17 тис. гривень
  • Придбайте 400 літрів ультрасучасного фунгіциду АКАДІЯ™ та гарантовано отримайте подарункову карту на поїздку з діловою метою номіналом 17 тис. гривень.
  • Учасники Акції — виключно юридичні особи та фізичні особи-підприємці — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства та господарства).
  • ВАЖЛИВО! Для участі в Акції Учасник має придбати не менше 400 літрів фунгіциду АКАДІЯ™ протягом терміну дії Акції у компанії ТОВ«Адама Україна» або офіційного дистриб’ютора ADAMA на комерційних умовах.
  • В Акції не приймає участь продукція АКАДІЯ™, що була придбана за цінами, відмінними від звичайної вартості аналогічної продукції АКАДІЯ™ та/або в межах програм лояльності для господарств, та/або в межах Агропакетів Замовника (за виключенням Агропакетів ADAMA АВАНС та ADAMA ПРОФІ) та/або продукція АКАДІЯ™, яка брала участь в інших Акціях компанії «АДАМА Україна».

 

пшениця
  • Вручення Гарантованого подарунку здійснюється за актом приймання-передачі.
  • Реєстрація для участі в Акції здійснюється через електронну адресу  adama@7com.com.ua.
  • Кожен Учасник може одержати декілька Гарантованих подарунків. Загальна кількість Гарантованих подарунків, що одержуються одним Учасником Акції, визначається із розрахунку: 400 літрів придбаного Учасником фунгіциду АКАДІЯ™ = 1 Гарантований подарунок.
  • Отримати Гарантований подарунок можна лише за умови виконання Правил Акції та надання Учасником Акції копій видаткових накладних на придбану продукцію АКАДІЯ™, шляхом надсилання їх на електронну адресу adama@7com.com.ua.
  • Кількість фунгіциду АКАДІЯ™ обмежена.
  • Кількість Гарантованих подарунків обмежена.
рукостискання_пшениця

Додаткова інформація

Терміни

Термін здійснення покупки — з 01 січня по 31 липня 2021.

Термін реєстрації для участі в Акції — до 15 серпня 2021.

Терміни перевірки документів учасників та підтвердження успішної реєстрації — з 15 серпня до 15 жовтня 2021.

Терміни вручення подарункових карток Учасникам — з 15 жовтня до 01 грудня 2021.

Термін обміну подарункової картки на поїздку* — до 15 грудня 2021.

*Поїздка має буде здійснена Учасником Акції не пізніше 31 травня 2022.

Документ для підтвердження покупки

Документ для підтвердження покупки — видаткова накладна на товар  

Територія дії Акції

Територія дії Акції: територія України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Важливо

Продукція ADAMA, що була придбана за межами Території дії Акції та/або не в період, визначений як термін для здійснення покупки, та/або не у компанії «АДАМА Україна», та/або не у Офіційних дистриб’юторів ADAMA, не бере участь в Акції та не дає будь-яких прав щодо цієї Акції.

У разі відмови від Гарантованого подарунку його вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Всі Гарантовані подарунки обміну та поверненню не підлягають. Компанія «АДАМА Україна» та залучені нею треті особи  не несуть жодної відповідальності за використання Учасниками Гарантованого подарунку після його одержання, за неможливість скористатися наданим Гарантованим подарунком з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Гарантованого подарунку.

Умови участі в Акції 

Деталі Акції можна дізнатись у регіональних менеджерів АDAMA та за телефоном організатора Акції +38 (066) 957-77-77. Вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора зв’язку.

Детальні умови участі в Акції — в офіційних правилах (завантажте файл, щоб ознайомитись)