Пропустити
Протруйники та інше

ЦИТРИК™

citrik_600x600

Загальна інформація

Продукт для покращення якості води, яка призначена для приготування робочих розчинів при обприскуванні сільськогосподарських культур.

Переваги:

  • ЦИТРИК™ знижує значення pH водного розчину.
  • Покращує розчинність різноманітних компонентів суміші в баку при застосуванні засобів захисту рослин, і при цьому оптимізується склад розчину для обприскування.
  • ЦИТРИК™ завдяки підкисленню середовища, запобігає лужному гідролізу діючих речовин і сприяє збереженню ефективності засобів захисту рослин.

Регламент застосування:

За допомогою індикаторного паперу визначаємо значення рН води, що призначена для приготування робочого розчину, та доводимо його до оптимального показника рН 5-6, якщо інше не вказано на етикетці продукту. Середня норма витрати ЦИТРИК™ - 100 г на 100 л робочого розчину. Однак кожного разу норму витрати потрібно встановлювати експериментально, оскільки на неї суттєво впливає не лише показних рН, а й твердість (жорсткість) води.

При приготуванні робочого розчину в бак, що заповнений водою на ½ – ¾, спочатку додати ЦИТРИК™, ретельно перемішати та додати засоби захисту рослин.

ЦИТРИК™ не має будь-якої пестицидної дії.

Сумісність

Продукт ЦИТРИК™ змішується із засобами захисту рослин різних груп, окрім фунгіцидів, що містять мідь (у тому числі бордоську суміш, оксид міді, основний сульфат міді, гідроксид міді тощо) і вапно.

Кольорова шкала значень pH рідини