אנשי השדה שלנו

האגרונומים שלנו הינם בוגרי הפקולטה לחקלאות ובעלי ניסיון וידע רב. אנו נשמח לעזור לכם בכל שאלה ולחלוק איתכם את הידע והניסיון שלנו.

האגרונומים שלנו- אנשי השדה שלכם

מפת אזורים בישראל

ינון גוזובסקי

 

גליל עליון ורמת הגולן
052-6080251
Yinon.Guzovsky@adama.com

אופיר יואל

 

חדרה ,עמק בית שאן ועמק יזרעאל
052-6080361
Ofir.Yoel@adama.com

גבי קופלמן

 

חוף כרמל, עמק הירדן וגליל מערבי
052-6080039
Gabriel.Kopelman@adama.com

נתב גרזון

 

רחובות, השרון ובקעת הירדן
052-6080387
Natav.Gerson@adama.com

אסף קופל

 

ערבה ופיתוח
052-6080404
Asaf.kopel@adama.com

מוראד מסארווה

 

מגזר ערבי
052-6080042
Morad.Massarwa@adama.com

איתי לקס

 

נגב מזרחי ורמת נגב
052-6080114
Itai.lax@adama.com

אביתר שטרן

 

נגב מערבי
052-6080106
Eviatar.stern@adama.com

נדב דוד

 

מנהל מכירות אזור דרום
052-6080350
Nadav.David@adama.com

גיורא סורקין

 

מנהל מכירות אזור צפון
052-6080302
Giora.Sorkin@adama.com