הכוח בפשטות

הכוח בפשטות

צמחי מלפפון בתצפית מסחרית במנוחה

נימיץ הוא נמטוציד חדש, בעל יעילות גבוהה, המפשט את תהליך הטיפול בנמטודות קרקע על כל היבטיו. הוא קל ליישום, בעל פחות הגבלות רישוי וחובות דיווח. ללא צורך בציוד מיוחד. ללא הכשרה מיוחדת. ללא איסורי כניסה לשטח המטופל. ללא תכנון מורכב של הטיפולים או ציוד מגן מסורבל. זה הכוח בפשטות.

נימיץ פותח בעולם על ידי חברת אדמה. הוא הנמטוציד הכימי הראשון שפותח זה למעלה מ 20 שנה. הוא בעל מנגנון פעולה ייחודי בעולם כולו, ויעילות יוצאת דופן הבאה לידי ביטוי כבר ביישום הראשון.

בנוסף, נימיץ הוא "נמטוציד אמיתי". החומר הפעיל שלו גורם לקטילה בלתי הפיכה של נמטודות בכל שלבי גדילתן תוך 48 שעות של חשיפה. זה הכוח של הנימיץ.

מימין: צמחי מלפפון בתצפית מסחרית במנוחה. הערוגה בצד שמאל טופלה בנימיץ מול ביקורת ללא טיפול בצד ימין.

סגירה
Roots

בטיחות

בטיחות

נימיץ

"פלואנסולפון (נימיץ) נותן חלופה בטוחה יותר לטיפול בנמטודות עם מנגנון פעולה חדש ותווית פשוטה יותר."
- הסוכנות האמריקאית לשמירה על איכות הסביבה, תיק פדרלי, 24 ליולי 2014.


נימיץ, המסווג בדרגת רעילות III בלבד, מאפשר לך להימנע ממפגעים סביבתיים והגבלות מורכבות איתן נאלצת להתמודד במהלך השימוש בנמטוצידים ישנים.

ההוראות לשימוש באמצעי זהירות ומיגון על התווית פשוטות יותר, וכוללות בגדי עבודה ארוכים, נעלי עבודה סגורות, כפפות ומשקפי מגן. בנוסף, בניגוד לשימוש בנמטוצידים ישנים, אינך צריך לנהל תכנית יישום מסובכת, ניטור 24 שעות, שטחי בטיחות סביב החלקה, וניתן להיכנס למבנה או לחלקה המטופלים מיד לאחר היישום. זה הכוח שבבטיחות.

כשאתה מיישם את הנימיץ בטפטוף דרך מערכת ההשקיה הנך משתמש במערכת סגורה המצמצמת את החשיפה שלך לחומר. ישנן דוגמאות רבות לשילוב נימיץ ישירות למערכת ההשקיה או להוספה למיכל המשאבה לפני היישום.

סגירה
נימיץ

לקבור את הנמטודות עמוק באדמה

לקבור את הנמטודות עמוק באדמה

לקבור את הנמטודות עמוק באדמה

הנימיץ משמש ככלי מרכזי בהדברת הנמטודות בחלקה שלך בזכות המנגנון הפעולה המהיר והייחודי שלו, בעוד הפעילות השאריתית ממשיכה לפעול נגד המזיק במשך עונת הגידול. זה הכוח בשליטה.

למידע נוסף לחץ כאן

בתמונה מימין: השוואה בין חסה מטופלת בנימיץ (מימין) לבין ביקורת.

סגירה
נימיץ

הוראות יישום

הוראות יישום

יש להשתמש במים שפירים בלבד להזרמת התכשיר במערכת הטפטוף. יש ליישם לפחות שבוע לפני השתילה (בעונת החורף מתחילת נובמבר עד סוף מרץ לפחות 14 ימים), היישום ייעשה באמצעות הגמעה במערכת מנותקת אוויר. בין מגוף (ברז) ההשקיה, המוביל מים למשאבת הדישון, ולפני משאבת הדישון, יש להתקין מז"ח (מונע זרימה חוזרת) על מנת למנוע אפשרות חדירת החומר למערכת מי השתייה. יש ליישם את התכשיר על אדמה לחה בלבד. אחרת, יש להשקות יום לפני היישום בטפטוף ב-5 קוב מים/דונם. היישום יעשה בנפח כולל של 4-8 קוב לדונם, הנפח הגבוה לקרקע כבדה והנמוך לקלה. היישום יתחיל בהזרמת מים נקיים, ימשך בהחדרת החומר בשליש השני של ההשקיה ויסתיים בשטיפה במים נקיים.

בתקופה שבין היישום לשתילה, יש לדאוג לשתי השקיות של 5 קוב מים לדונם כל אחת, שלושה ימים ויום לפני שתילה. בעונת החורף, בקרקע כבדה, יש להוסיף השקיה שלישית של 5 קוב מים לדונם, שבוע לפני השתילה. בכל מקרה של ספק, מומלץ להתייעץ עם אגרונום החברה.

סגירה
סרטון הדרכה

סרטון הדרכה

תווית

תווית

נימיץ מרושה כטיפול נמטוצידי טרום שתילה בפלפל, עגבנייה, חציל, מלפפון, מלון וחסה. זהו הנמטוציד הכימי הראשון שפותח וקיבל רישוי זה למעלה משני עשורים.

לחץ כאן לדף המוצר

סגירה
אירוע השקה נימיץ

אירוע השקה

לצפייה בתמונות מאירוע השקת הנימיץ לחץ כאן.