Contact

Contact

Pentru informații suplimentare, întrebări și comentarii, vă rugam să ne trimiteți un mesaj, completând formularul de mai jos. Apăsați butonul “Trimite” pentru a transmite mesajul.

Adresa e-mail

Vă rugăm să introduceți o adresa de email validă.

SC ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS SRL

Logistica

Alina Damaschin
alina.damaschin@adama.com
Tel: 021 210 92 70
Tel: 0726 726 021

Marketing - Dezvoltare

Tel: 021 212 13 61

Gabriela Vila

Director Comercial National
gabriela.vila@adama.com
Tel: 0740 113 224

Constantin Soare

Director Comercial pt. Distribuitori Nationali
constantin.soare@adama.com
Tel: 0722 603 339

Theodor Radu

Director Vânzări Moldova Nord
SV, BT, NT, IS, BC, VS
theodor.radu@adama.com
Tel: 0722 437 011

Robert Tîrșu

Promotor Moldova Nord
SV, BT, NT
robert.tirsu@adama.com
Tel: 0749 116 665

Laurențiu Rusu

Director Vânzări Moldova Est
VN, GL, PH, BZ, BR
laurentiu.rusu@adama.com
Tel: 0731 494 679

Vasilica Marinescu

Promotor Moldova Est
VN, GL, BR
vasilica.marinescu@adama.com
Tel: 0745 650 646

Mihai Mărmureanu

Promotor Moldova Est
PH, BZ
mihai.marmureanu@adama.com
Tel: 0731 601 739

Varol Islai

Director Vânzări Sud-Est
TL, CT, CL, IL
varol.islai@adama.com
Tel: 0735 552 241

Răzvan Pâslaru

Promotor Zona Sud-Est
IF, IL, CL
razvan.paslaru@adama.com
Tel: 0761 724 007

Andrei Pîrșot

Director Vânzări Oltenia
MH,GJ,VL,AG,DJ,OT,DB,TR,GR
andrei.pirsot@adama.com
Tel: 0744 319 229

Mihai Băsășteanu

Promotor Oltenia
MH, DJ, GJ,OT,VL
mihai.basasteanu@adama.com
Tel: 0762 633 422

Adrian Sambotin

Director Regional Vest
AR, AB, BH, BN, BV, CJ, CS, CV, HD, HR, MM, MS, SB, SM, SJ, TM
adrian.sambotin@adama.com
Tel: 0742 233 730

Ioan Fanu

Promotor Banat
AR, TM, HD, CS
ioan.fanu@adama.com
Tel: 0741 965 788

Cristian Stanciu

Director Vânzări Transilvania Nord
SM, MM, BH, SJ, BN, CJ, AB
cristian.stanciu@adama.com
Tel: 0725 828 485

Călin Gotiș

Promotor Transilvania Nord
SM, MM, BH, SJ, BN, CJ, AB
calin.gotis@adama.com
Tel: 0728 856 864

Mihail Kocsis

Director Vânzări Transilvania Centru
MS, HR, SB, BV, CV
mihail.kocsis@adama.com
Tel: 0724 599 578

Barna Torok

Promotor Transilvania Centru
MS, HR, SB, BV, CV
barna.torok@adama.com
Tel: 0744 343 092