Contact

Contact

Pentru informații suplimentare, întrebări și comentarii, vă rugam să ne trimiteți un mesaj, completând formularul de mai jos. Apăsați butonul “Trimite” pentru a transmite mesajul.

Adresa e-mail

Vă rugăm să introduceți o adresa de email validă.

Verificați că nu sunteți robot.

SC ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS SRL

Logistica

Alina Necula
Supply Chain Manager
alina.necula@adama.com
Tel: 0726 726 021

Adrian Sâmbotin

Director Comercial Național
adrian.sambotin@adama.com
Tel: 0742 233 730

Iulian Popovici

Director Vânzări Zonal Moldova Nord
SV, BT, NT, IS, BC, VS
iulian.popovici@adama.com
Tel: 0722 437 011

Ionuț Crîșmaru

Reprezentant Tehnic
NT, BC, VS
ionut.crismaru@adama.com
Tel: 0741 113 177

Alin Abalașei

Reprezentant Tehnic
IS, BT, SV
alin.abalasei@adama.com
Tel: 0743 285 264

Laurențiu Rusu

Director Vânzări Zonal Moldova Est
VN, GL, PH, BZ, BR
laurentiu.rusu@adama.com
Tel: 0731 494 679

Florin Burlan

Reprezentant Tehnic
BZ, VN, PH
florin.burlan@adama.com
Tel: 0743 285 363

Andrei Doru

Director Vânzări Zonal Sud-Est
IL, CL, CT, TL
andrei.doru@adama.com
Tel: 0756 727 918

Varol Islai

Reprezentant Tehnic
TL, CT
varol.islai@adama.com
Tel: 0751 232 166

Răzvan Pâslaru

Reprezentant Tehnic
CL
razvan.paslaru@adama.com
Tel: 0743 285 366

Ramona Căzănaru

Reprezentant Tehnic
IL
ramona.cazanaru@adama.com
Tel: 0751 136 503

Andrei Nanu

Director Vânzări Zonal Sud-Vest
MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, IF
andrei.nanu@adama.com
Tel: 0745 650 290

Mădălina Parcea

Reprezentant Tehnic
MH, DJ, GJ
madalina.parcea@adama.com
Tel: 0762 456 176

Alexandru Căciulan

Reprezentant Tehnic
TR
alexandru.caciulan@adama.com
Tel: 0743 285 374

Irina Ana

Reprezentant Tehnic
DB, GR, IF
irina.ana@adama.com
Tel: 0743 285 367

Sorin Goiceanu

Reprezentant Tehnic
OT, VL, AG
sorin.goiceanu@adama.com
Tel: 0769 289 916

Florian Bonchiș

Key Account Nord - Vest
SM, MM, SJ, BN, BH, CJ
florian.bonchis@adama.com
Tel: 0742 551 718

Adrian Colibaș

Reprezentant Tehnic
AR, HD
adrian.colibas@adama.com
Tel: 0758 977 051

Ioan Fanu

Reprezentant Tehnic
TM, CS
ioan.fanu@adama.com
Tel: 0741 965 788

Mihail Kocsis

Reprezentant Tehnic
MS, HR, SB, BV, CV
mihail.kocsis@adama.com
Tel: 0724 599 578

Barna Torok

Reprezentant Tehnic
MS, HR, SB, BV, CV
barna.torok@adama.com
Tel: 0744 343 092