GROUNDED®

Pindaktiivne aine

Toime

GROUNDED on keeruline pindaktiivsete ainete kompleks mulla mõjuga herbitsiidide pikaajalise efektiivsuse, taimede ning põhjavee ohutuse suurendamiseks.

GROUNDED pikendab herbitsiidide efektiivsust ühendades neid mulla ülemise kihi osakestega. Vihmaperioodil takistab herbitsiidide väljauhtmist mullast. See parandab herbitsiidide toime efektiivsust ja vähendab fütotoksilisust taimedele. 

Millised on GROUNDED’i omadused:

  • Pikendab herbitsiidide efektiivsust, ühendades neid ülemise mullakihi osakestega.
  • Vähendab pihustatud lahuse piiskade hajumist pärituult ja parandab pihustusvoolu terviklikkust.
  • Vihmaperioodil takistab herbitsiidide väljauhtmist mullast. See parandab herbitsiidide toime efektiivsust ja vähendab fütotoksilisust taimedele.
  • Parandab toimeainete sidumist mullaosakestega, vähendades seeläbi nende väljauhtmist mullast ja põhjavee saastumise ohtu.

GROUNDED’i kasutatakse registreeritud taimekaitsevahenditega vastavalt soovitatud kasutustingimustele. Kasutatakse lisandina mulla mõjuga herbitsiididega põllumajanduses, aianduses ja metsanduses kõigi lubatud pestitsiididega vastavalt registreeritud normidel.

Soovituslik GROUNDED’i kulunorm on 0,2-0,4 l/ha, arvestades planeeritud veekogust (200–400 l/ha).

GROUNDED’i kasutatakse registreeritud pestitsiididega pritsimiseks tehniliselt korralike pritsiga, et tagada lahuse sujuv pritsimine. Lisage GROUNDED’i pritsi paaki alati viimasena.