Liigu edasi põhisisu juurde
Muud tooted

Grounded®

Pindaktiivne aine

Grounded®

Toime

Grounded® on keeruline pindaktiivsete ainete kompleks mulla mõjuga herbitsiidide pikaajalise efektiivsuse, taimede ning põhjavee ohutuse suurendamiseks.

Grounded® pikendab herbitsiidide efektiivsust ühendades neid mulla ülemise kihi osakestega. Vihmaperioodil takistab herbitsiidide väljauhtmist mullast. See parandab herbitsiidide toime efektiivsust ja vähendab fütotoksilisust taimedele.

Millised on Grounded®’i omadused:

  • Pikendab herbitsiidide efektiivsust, ühendades neid ülemise mullakihi osakestega.
  • Vähendab pihustatud lahuse piiskade hajumist pärituult ja parandab pihustusvoolu terviklikkust.
  • Vihmaperioodil takistab herbitsiidide väljauhtmist mullast. See parandab herbitsiidide toime efektiivsust ja vähendab fütotoksilisust taimedele.
  • Parandab toimeainete sidumist mullaosakestega, vähendades seeläbi nende väljauhtmist mullast ja põhjavee saastumise ohtu.

Grounded®’i kasutatakse registreeritud taimekaitsevahenditega vastavalt soovitatud kasutustingimustele. Kasutatakse lisandina mulla mõjuga herbitsiididega põllumajanduses, aianduses ja metsanduses kõigi lubatud pestitsiididega vastavalt registreeritud normidel.

Soovituslik Grounded®’i kulunorm on 0,2-0,4 l/ha, arvestades planeeritud veekogust (200–400 l/ha).

Grounded®’i kasutatakse registreeritud pestitsiididega pritsimiseks tehniliselt korralike pritsiga, et tagada lahuse sujuv pritsimine. Lisage Grounded®’i pritsi paaki alati viimasena.

Juhised

Pakett

  • 1 l
  • 5 l