Pereiti į pagrindinį turinį
Asorbital formuliacijos technologija
Formuliacijos meistrystė

Protiokonazolas – unikali veiklioji medžiaga

Pristatome visiškai naują ir unikalią Asorbital® formuliacijos technologiją, sukurtą ADAMA mokslininkų. Šios formuliacijos dėka, protiokonazolo pagrindu pagaminti fungicidai pasižymi ženkliai didesniu efektyvumu nei kiti rinkoje esantys produktai su ta pačia veikliąja medžiaga. Tai leidžia augintojams sustiprinti jų pasėlių ligų kontrolę ir pasiekti geresnius derliaus rezultatus.

Nauja padidinto efektyvumo fungicidų era

Asorbital® formuliacijos technologijos privalumai

Asorbital formuliacijos technologija

Unikali formuliacija

Unikali sudėtis, kuri pagerina įsisavinimą. 

Du tirpikliai, kurie pagerina veikliųjų medžiagų dinamiką.
Asorbital formuliacijos technologijos įsisavinimas

Visiška optimizacija

Pagerintas įsisavinimas į lapus. 

Puikus sisteminis judumas augale.
Efektyvumas ir patikimumas Asorbital

Aukščiausias efektyvumas ir patikimumas

Geresnė ligų kontrolė javuose ir rapsuose, lyginant su kitais rinkoje esančiais protiokonazolo produktais. 

Nuoseklus ir patikimas veikimas įvairiomis sąlygomis.

ADAMA formuliacijos meistrystė

Naujoji ADAMA Asorbital® formuliacijos technologija, kurią sudaro unikalus dviejų tirpiklių ir paviršiaus aktyviosios medžiagos derinys, padedantis įsisavinti ir paskirstyti produktą augalo viduje, buvo sukurtas mūsų pasauliniame tyrimų ir plėtros centre, įsikūrusiame Izraelyje, Neot Hovav pramonės zonoje.

Šiame moderniausiame centre ADAMA komanda, sudaryta iš daugiau nei šimto formuliacijos meistryste pasižymminčių tyrėjų ir chemikų, kuria ir tobulina naujus augalų apsaugos produktus, kad patenkintų poreikius ir iššūkius, su kuriais susiduria ūkininkai visame pasaulyje.

ADAMA tyrimų centras

ADAMA produktai sustiprinti Asorbital™ formuliacijos technologija

Norėdami sustiprinti savo pasėlių apsaugą nuo ligų, rinkitės inovatyvius ADAMA fungicidus. Mūsų produktų krepšelyje rasite jūsų poreikius atitinkantį fungicidus savo kultūriniams augalams, skirtus kovoti su daugybe ligų skirtinguose augimo tarpsniuose.
Asorbital produktai

Avastel®

Avastel® – plataus spektro fungicidas, praturtintas Asorbital® formuliacijos technologija, skirtas javų apsaugai nuo ligų.
Asorbital produktai

Maganic®

Maganic®, sukurtas naudojant naująją Asorbital® formuliacijos technologiją, yra fungicidas, skirtas apsaugoti žieminius rapsus rudenį nuo pagrindinių lapų ligų.
Asorbital produktai

Soratel®

Soratel® – plataus spektro sprendimas, praturtintas Asorbital® formuliacijos technologija, skirtas javų ir rapsų apsaugai nuo ligų. Šis fungicidas gali būti naudojamas vienas arba mišiniuose.

Ką sako Asorbital® ekspertai?

Asorbital efektyvumas

Naujoji formuliacijos technologija užtikrina didesnį efektyvumą

Naujas ADAMA fungicidų produktų krepšelis yra didžiulis įrodymas, kad ADAMA kuria inovatyvius sprendimus ir vertę savo klientams.
Su naujaisiais ADAMA fungicidais mūsų ūkininkai galės spręsti visą spektrą problemų, nes šie inovatyvūs produktai, pagaminti naudojant Asorbital® formuliacijos technologiją, yra sukurti tam, kad kovotų su skirtingomis ligomis skirtinguose augimo tarpsniuose.
Pagerinę esamų molekulių veikimą patentuota formuliacijos technologija, galime pateikti Jums produktus, kurie užtikrina puikią ligų kontrolę, saugo derlių ir yra prieinami visiems augintojams.
Erika Cesiulė, UAB „ADAMA Northern Europe“ generalinė direktorė

Kodėl verta rinktis Asorbital® produktus?

Asorbital® formuliacijos technologija pakelia protiokonazolo fungicidų veikimą į kitą lygį: dėl sudėtyje esančio adjuvanto, kuris pagerina patekimą į lapą, ir specialios tirpiklių sistemos, užtikrinančios, kad veiklioji medžiaga pasiektų ir apsaugotų kiekvieną lapo dalį, unikali ADAMA formulė pranoksta kitus rinkoje esančius protiokonazolo fungicidus.

Naujoji Asorbital® formuliacijos technologija užtikrina didesnį poveikį javų ir aliejinių kultūrų grybelinėms ligoms. Pagrindinis naujosios Asorbital® formuliacijos pranašumas yra geresnė absorbcija lapuose. Tai reiškia, kad naujos kartos fungicidai pasižymi didesniu atsparumu lietui, todėl pasėliai ilgiau išlieka apsaugoti nuo ligų bei išlaikomas gausesnio derliaus potencialas, lyginant su kitais produktais su ta pačia veikliąja medžiaga.

Be to, Asorbital® formuliacijos technologijos dėka veikliosios medžiagos augale įsisavinamos palaipsniui, taip užtikrinant kontroliuojamą judėjimą augalo lape ir ilgalaikę apsaugą nuo ligų.

Asorbital privalumai

Bandymais pagrįsti rezultatai

Pastaraisiais metais Europoje buvo atlikta daugiau nei 600 bandymų, siekiant ištirti šios formuliacijos elgseną ir stebėti formuliacijos įtaką molekulių veiksmingumui kovojant su skirtingomis ligomis skirtinguose kultūriniuose augaluose, ypač javuose ir rapsuose, ir įvairiomis oro sąlygomis. 

Bandymų rezultatai parodė ženkliai didesnį didesnį naujosios formuliacijos veiksmingumą kovoje su pagrindinėmis kviečių pasėlių ligomis, pvz., septorioze, rūdimis ir net fuzarioze, bei tokiomis rapsų ligomis kaip alternarija ir sklerotinija.

Apibendrinti kelerių metų bandymų rezultatai taip pat atskleidė, kad produktai su Asorbital® formuliacijos technologija padeda pasiekti geresnių derliaus dydžio ir kokybės rezultatų.

Asorbital tyrimai Adama