Pereiti į pagrindinį turinį

Elgesio kodeksas

„ADAMA Agricultural Solutions“1 yra pasaulinio lygio bendrovė, savo verslo veiklą vykdanti daugiau nei 100 pasaulio šalių, kurios dėl skirtingų kultūrų, papročių, skirtingos teisinės sistemos ir kitų priežasčių pasižymi vis kitokia ir nuolat kintančia darbo aplinka. Įmonei labai svarbu priimti „Elgesio kodeksą“, kurio taisyklių dirbdami su vyriausybės institucijomis, tiekėjais, vartotojais, konkuruojančiomis komercinėmis įstaigomis, bendruomene, kurioje įmonė vykdo savo veiklą, ir tarpusavyje turės laikytis visi įmonės atstovai, tai yra įmonės biuro pareigūnai, vadybininkai ir darbuotojai2. Elgesio kodeksas nenustato naujų elgesio taisyklių, jis tik įformina įmonės priimtas ir taikomas elgesio taisykles. Įmonė ir jos darbuotojai turi nuolat siekti tobulinti ir skatinti kitus vykdyti jiems taikomą „Elgesio kodeksą“.

Norėdami perskaityti visą „Elgesio kodeksą“, atsisiųskite jį paspaudę ant dešinėje puslapio pusėje esančios nuorodos.

1 - Šiame kodekse terminas „ADAMA“ arba „Įmonė“ reiškia „ADAMA Agricultural Solutions Ltd.“, įskaitant visas jai tiesiogiai ir netiesiogiai priklausančias dukterines bendroves.

2 - Šiame kodekse terminas „Darbuotojas“ reiškia ADAMA darbuotoją, įskaitant įmonės biuro pareigūnus ir paslaugų teikėjus (valdymo paslaugų, konsultavimo paslaugų ir pan.).