Przejdź do treści
Strategia podatkowa

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI

Strategia podatkowa

ADAMA

(lub „my” lub "nam/nami/nas") będzie wykorzystywać dane osobowe, które podali Państwo nam lub naszym przedstawicielom handlowym w celu przesyłania materiałów marketingowych.

Zbieramy Państwa imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, datę urodzenia[A1] , wielkość gospodarstwa rolnego, informację o uprawach, kwalifikacji BASIS, historię rozwiązywania problemów (skarg), informacje zwrotne o wydarzeniach, Państwa zainteresowania i preferencje oraz interakcje z naszą firmą (np. czy otwierają Państwo e-maile lub klikają na linki), konta w mediach społecznościowych.

Cele i podstawy prawne do przetwarzania danych

Będziemy wykorzystywać Państwa dane osobowe do naszych prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”)) w celu uzyskania Państwa opinii na temat naszych wydarzeń, udoskonalania naszych produktów oraz usług doradczych i obsługi klienta w tej dziedzinie, dostosowania powiadomień do Państwa zainteresowań i budowania marki ADAMA, jak również, za Państwa zgodą (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

Udostępnianie danych osobowych

W celu realizacji ww. celów możemy udostępniać Państwa dane osobowe podmiotom stowarzyszonym z ADAMA, z których część może znajdować się poza krajem, w którym Państwo się znajdują (listę podmiotów stowarzyszonych z ADAMA wraz z adresami można znaleźć na https://www.adama.com).

Niektóre z podmiotów stowarzyszonych znajdują się poza UE, tj. w Izraelu i Szwajcarii. Zostały one oficjalnie uznane za podmioty zapewniające odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.

Przechowywanie danych osobowych:

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe przez 2 lata.

Państwa prawa w odniesieniu do danych osobowych

Mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych i uzyskania kopii takich przechowywanych przez nas danych oraz żądania ich sprostowania lub usunięcia. Mają Państwo prawo do sprzeciwienia się przetwarzaniu przez nas Państwa danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego oraz prawo do sprzeciwu i żądania ograniczenia przetwarzania danych w niektórych innych przypadkach. Mogą Państwo również wnioskować o otrzymanie swoich danych osobowych, które nam Państwo udostępnili, w ustrukturyzowanym, powszechnie wykorzystywanym i nadającym się do odczytu maszynowego formacie (przenośność danych). Jeśli prosimy Państwa o zgodę, mają Państwo prawo odmówić jej wyrażenia, jak i w każdej chwili ją wycofać. W celu skorzystania z przysługujących Państwu praw lub w razie jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej broszury, prosimy o kontakt pod adresemprivacy.officer@adama.com.

Jeśli nie są Państwo zadowoleni ze sposobu, w jaki przetwarzamy Państwa dane osobowe, prosimy o poinformowanie nas o tym w pierwszej kolejności, a my postaramy się rozwiązać ten problem. Mogą Państwo również złożyć skargę do unijnego organu ochrony danych, w szczególności w kraju, w którym Państwo mieszkają, pracują lub w którym miało miejsce domniemane naruszenie RODO.

Ogólną politykę prywatności grupy ADAMA oraz nasz kodeks postępowania znajdą Państwo na stronie https://www.adama.com. Niniejsza broszura informacyjna została dostarczona przez spółkę ADAMA Agricultural Solutions Ltd, Airport City, Golan Street, 7019900 Izrael, oraz jej podmioty stowarzyszone, które są odpowiedzialne za przetwarzanie Państwa danych osobowych, zgodnie z opisem zawartym w niniejszej broszurze.