Przejdź do treści
Aplikacje - cechy

Aplikacje na urządzenia mobilne

Niezastąpiona pomoc w codziennej pracy
Aplikacje - cechy

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy szereg aplikacji pozwalających na prawidłowy dobór naszych produktów i pomocnych w codziennej pracy.

AGRO PORADA – program służący do prawidłowego doboru naszych preparatów w zależności od rodzaju i fazy rozwojowej uprawy oraz występujących zagrożeń. UWAGA! Aplikacja pomoże zidentyfikować zagrożenie i dobierze odpowiedni produkt.

Agro Porada 2020 na Android

Aplikacja AGRO PORADA jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android (do pobrania z naszej strony lub ze sklepu Google Play AGRO PORADA na system Android. oraz na system iOS (do pobrania z Apple Store AGRO PORADA na iOS.

Agro Porada 2020 na Android

NOWOŚĆ! Aplikacja umożliwia wysłanie zapytania do eksperta. Jeśli nie jesteś pewien z jakim zagrożeniem masz do czynienia w swojej uprawie, wyślij zapytanie i skorzystaj z fachowej porady!

NOWOŚĆ! AGRO PORADA z nową funkcją powiadomienia PUSH. Wszystkie informacje od ADAMA Polska wygodnie i na bieżąco!

Agro Porada 2020 na Android

Atlas chwastów, Atlas chorób, Atlas szkodników – przydatne aplikacje w postaci atlasów, pozwalające identyfikować występujące w uprawach zagrożenia. UWAGA! Aplikacja pomoże zidentyfikować zagrożenie i dobierze odpowiedni produkt. Nowe produkty, nowe technologie, łatwa obsługa.

Atlas chwastów 2020 na AndroidAtlas chorób 2020 na AndroidAtlas szkodników 2020 na Android

Aby pobrać aplikację Atlasy na system Android kliknij link: Atlas Chwastów Chorób Szkodników