Contact

Contact

Pentru informații suplimentare, întrebări și comentarii, vă rugam să ne trimiteți un mesaj, completând formularul de mai jos. Apăsați butonul “Trimite” pentru a transmite mesajul.

Adresa e-mail

Vă rugăm să introduceți o adresa de email validă.

Verificați că nu sunteți robot.

SC ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS SRL

Marketing

Tel: 0374 435 232

Tehnic

Tel: 0374 435 243

Logistica

Alina Damaschin
alina.damaschin@adama.com
Tel: 0374 435 230
Tel: 0726 726 021

Gabriela Vila

Director Comercial Național
gabriela.vila@adama.com
Tel: 0740 113 224

Iulian Popovici

Director Vânzări Zonal Moldova Nord
SV, BT, NT, IS, BC, VS
iulian.popovici@adama.com
Tel: 0722 437 011

Ionuț Crîșmaru

Reprezentant Tehnic Est
SV, NT, BC
ionut.crismaru@adama.com
Tel: 0741 113 177

Laurențiu Rusu

Director Vânzări Zonal Moldova Est
VN, GL, PH, BZ, BR
laurentiu.rusu@adama.com
Tel: 0731 494 679

Ramona Balaban

Reprezentant Tehnic Est
BR, GL, VN
ramona.balaban@adama.com
Tel: 0743 285 363

Teodor Cojocaru

Director Comercial Regional Sud
MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, IL, CL, CT, TL
teodor.cojocaru@adama.com
Tel: 0727 824 538

Varol Islai

Reprezentant Vânzări Sud-Est
TL, CT, CL, IL
varol.islai@adama.com
Tel: 0751 232 166

Răzvan Pâslaru

Reprezentant Tehnic Sud-Est
IF, IL, CL
razvan.paslaru@adama.com
Tel: 0743 285 366

Ramona Cazanaru

Reprezentant Tehnic Ialomita
IL
ramona.cazanaru@adama.com
Tel: 0751 136 503

Andrei Pîrșot

Reprezentant Vânzări Sud-Vest
MH,GJ,VL,AG,DJ,OT,DB,TR,GR
andrei.pirsot@adama.com
Tel: 0744 319 229

Alexandru Căciulan

Reprezentant Tehnic Sud
AG,DB,TR,GR
alexandru.caciulan@adama.com
Tel: 0743 285 374

Irina Zaviceanu

Reprezentant Tehnic Sud
DB, GR
irina.zaviceanu@adama.com
Tel: 0743 285 367

Adrian Sâmbotin

Director Comercial Regional Vest
AR, AB, BH, BN, BV, CJ, CS, CV, HD, HR, MM, MS, SB, SM, SJ, TM
adrian.sambotin@adama.com
Tel: 0742 233 730

Ioan Fanu

Reprezentant Tehnic Vest
AR, TM, CS
ioan.fanu@adama.com
Tel: 0741 965 788

Horațiu Horgoș

Reprezentant Tehnic Vest
TM, AR
horatiu.horgos@adama.com
Tel: 0744 665 770

Mihail Kocsis

Reprezentant Vânzări Centru
MS, HR, SB, BV, CV
mihail.kocsis@adama.com
Tel: 0724 599 578

Barna Torok

Reprezentant Tehnic Centru
MS, HR, SB, BV, CV
barna.torok@adama.com
Tel: 0744 343 092