Contact

Contact

Pentru informații suplimentare, întrebări și comentarii, vă rugam să ne trimiteți un mesaj, completând formularul de mai jos. Apăsați butonul “Trimite” pentru a transmite mesajul.

Adresa e-mail

Vă rugăm să introduceți o adresa de email validă.

SC ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS SRL

Tel VERDE

Tel: 0800 020 020

Marketing - Dezvoltare

Tel: 021 212 13 61

Logistica

Alina Damaschin
alina.damaschin@adama.com
Tel: 021 210 92 70
Tel: 0726 726 021

Gabriela Vila

Director Comercial Național
gabriela.vila@adama.com
Tel: 0740 113 224

Constantin Soare

Director Comercial Distribuitori Naționali
constantin.soare@adama.com
Tel: 0722 603 339

Iulian Popovici

Director Vânzări Zonal Moldova Nord
SV, BT, NT, IS, BC, VS
iulian.popovici@adama.com
Tel: 0722 437 011

Laurențiu Rusu

Director Vânzări Zonal Moldova Est
VN, GL, PH, BZ, BR
laurentiu.rusu@adama.com
Tel: 0731 494 679

Daniela Balaban

Reprezentant Tehnic Moldova Est
VN, GL, BR
daniela.balaban@adama.com
Tel: 0743 285 363

Mihai Mărmureanu

Reprezentant Tehnic Moldova Est
PH, BZ
mihai.marmureanu@adama.com
Tel: 0743 285 367

Victor Oncică

Director Comercial Regional Sud
TL,CT,CL,IL,MH,GJ,VL,AG,DJ,OT,DB,TR,GR
victor.oncica@adama.com
Tel: 0754 233 941

Varol Islai

Reprezentant Vânzări Sud-Est
TL, CT, CL, IL
varol.islai@adama.com
Tel: 0751 232 166

Gabriel Nicolau

Reprezentant Tehnic Sud-Est
TL
gabriel.nicolau@adama.com
Tel: 0754 233 530

Răzvan Pâslaru

Reprezentant Tehnic Sud-Est
IF, IL, CL
razvan.paslaru@adama.com
Tel: 0743 285 366

Andrei Pîrșot

Reprezentant Vânzări Sud-Vest
MH,GJ,VL,AG,DJ,OT,DB,TR,GR
andrei.pirsot@adama.com
Tel: 0744 319 229

Mihai Băsășteanu

Reprezentant Tehnic Sud-Vest
MH, DJ, GJ,OT,VL
mihai.basasteanu@adama.com
Tel: 0743 285 264

Alexandru Căciulan

Reprezentant Tehnic Sud
AG,DB,TR,GR
alexandru.caciulan@adama.com
Tel: 0743 285 374

Adrian Sâmbotin

Director Comercial Regional Vest
AR, AB, BH, BN, BV, CJ, CS, CV, HD, HR, MM, MS, SB, SM, SJ, TM
adrian.sambotin@adama.com
Tel: 0742 233 730

Ioan Fanu

Reprezentant Tehnic Vest
AR, TM, CS
ioan.fanu@adama.com
Tel: 0741 965 788

Mariana Samoilă

Reprezentant Tehnic Vest
TM,HD,AR,CS
mariana.samoila@adama.com
Tel: 0723 054 046

Mihail Kocsis

Reprezentant Vânzări Centru
MS, HR, SB, BV, CV
mihail.kocsis@adama.com
Tel: 0724 599 578

Barna Torok

Reprezentant Tehnic Centru
MS, HR, SB, BV, CV
barna.torok@adama.com
Tel: 0744 343 092

Octavian Darac

Key Account Manager - Ferme Noi
octavian.darac@adama.com
Tel: 0758 085 571