Pereiti į pagrindinį turinį
Herbicidai

Brando®

Selektyvus dirvinis herbicidas rapsuose.

Brando®

Brando® – sistemiškai veikiantis augale, dirvinis herbicidas, skirtas dviskiltėms piktžolėms, ypač kibiesiems lipikams ir vienaskiltėms piktžolėms tokioms kaip dirvinės smilguolės ir vienametės miglės naikinti žieminių rapsų pasėliuose.

Brando yra koncentruotos suspensijos pavidalo herbicidas sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų: 100 g/l kvinmerako ir 500 g/l napropamidas.

Kvinmerakas yra selektyvus herbicidas veiksmingas prieš dviskiltes piktžoles, ypač kibųjį lipiką ir veronikas. Kvinmerakas priklauso kvinolinkarboksilo rūgščių cheminei grupei ir piktžoles veikia kaip auksinų tipo sintetinis augimo hormonas.

Napropamidas yra selektyvus herbicidas ir priklauso ilgos grandinės riebalų rūgščių sintezės inhibitoriams, slopina ląstelių dalijimąsį. Jis prasiskverbia į augalą per šaknis ir hipokotilį, todėl piktžolės miršta dygdamos arba daigų tarpsnyje.

Veiklioji medžiagą pasisavinama per dygstančių piktžolių šaknis ir jas sunaikina prieš išdygstant. Jis taip pat veikia piktžoles išdygus iki pirmųjų lapų atsiradimo. Dviejų veikliųjų medžiagų derinys užtikrina platų naikinamų piktžolių spektrą, aukštą efektyvumą, taip pat sumažina atsparumo atsiradimo riziką dėl skirtingų veikimo būdų.

Norma ir purškimo laikas

Žieminis rapsas

Norma: 1,5 – 2,5 l/ha

Naudojimo laikas: naudokite produktą iš karto po rapsų sėjos, kruopščiai įdirbtoje (be grumstų) dirvoje. BBCH 00-08

Rekomenduojamas vandens kiekis: 200-300 l/ha.

Maksimalus panaudojimo skaičius : 1