Pereiti į pagrindinį turinį
PAM

Grounded®

Paviršiaus aktyvioji medžiaga

Grounded

Produkto aprašymas

Grounded® – sudėtingas paviršiaus aktyvių medžiagų kompleksas, skirtas padidinti dirvinių herbicidų išliekamąjį efektyvumą ir saugumą augalams ir gruntiniams vandenims.

Grounded® pailgina herbicidų veiksmingumą sujungiant juos su viršutinio dirvožemio sluoksnio dalelėmis. Drėgnuoju laikotarpiu apsaugo nuo herbicidų išplovimo. Tokiu būdu pagerinamas herbicidų veikimo efektyvumas ir sumažinamas fitotoksiškumas augalams.

Kuo pasižymi Grounded®:

  • Sumažina išpurkšto tirpalo lašelių sklaidą pavėjui ir pagerina purškiamo srauto vientisumą.
  • Prailgina herbicidų veiksmingumą sujungiant juos su viršutinio dirvožemio sluoksnio dalelėmis.
  • Pagerina veikliųjų medžiagų prisijungimą prie dirvožemio dalelių, todėl sumažinamas jų išplovimas ir gruntinio vandens užteršimo rizika.
  • Įtakoja tolygų purškiamo tipalo paskleidimą dirvos paviršiuje.

Naudojimo rekomendacijos

Grounded® naudokite kaip priedą su registruotais augalų apsaugos produktais pagal registruotas naudojimo sąlygas. Naudojama kaip priedas su dirviniais herbicidais žemės ūkyje, sodininkystėje ir miškininkystėje su visais registruotais pesticidais naudojant pilnas jų registruotas normas.

Rekomenduojame Grounded® normą nuo 0,2 iki 0,4 l/ha, atsižvelgiant į planuojamą vandens kiekį (200–400 l/ha)

Grounded® naudojamas su registruotais pesticidais purškiant techniškai tvarkingais purkštuvais, kad būtų užtikrintas tolygus tirpalo kiekio išpurškimas. Grounded® į purkštuvą visada pilkite paskutinį.

Techninė informacija

Tirpalo paruošimas

Prieš purškimą įsitikinkite, kad purkštuvas yra švarus. Įpilkite pusę purškimui reikiamo vandens kiekio ir pradėkite maišyti. Supilkite etiketėje nurodytą reikiamą augalų apsaugos produkto kiekį ir įpilkite reikiamą Grounded® kiekį. Užpildykite purkštuvą likusiu vandens kiekiu ir nuolatos maišykite. Grounded® visada pilkite paskutinį. Būtina nuolatos maišyti, kol bus baigtas purškimas. Po naudojimo kruopščiai išplaukite purkštuvą vandeniu, kad jis būtų švarus ir paruoštas naujų pasėlių purškimui.

Pakuotė

  • 5 l.