Pereiti į pagrindinį turinį
Ambasadorių lauko diena (2023)

Ambasadorių lauko diena

Renginyje apsilankė daugiau nei 100 ADAMA produkciją naudojančių ir vertinančių ūkininkų iš visos Lietuvos.
Ambasadorių lauko diena (2023)

Šių metų birželio 14 d. Šiaulių rajone įsikūrusiame Klauso ūkyje vyko tradicinė Adama Ambasadorių lauko diena.

Renginyje apsilankė daugiau nei 100 ADAMA produkciją naudojančių ir vertinančių ūkininkų iš visos Lietuvos.

Lauko dienos metu Adama augalų apsaugos specialistai ir ūkio vadovas dalinosi praktine patirtimi laukuose, ūkininkai susipažino su inovatyviomis vokiečiams priklausančiame ūkyje taikomomis ūkininkavimo praktikomis ir technologijomis.

Renginio lankytojai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti pasėlius laukuose, sužinoti apie ūkyje taikomas unikalias technologijas, bet ir tiesiogiai konsultuotis su Adama augalų apsaugos ekspertais ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Savo įžvalgomis su žemdirbiais taip pat dalinosi kviestinė pranešėja – LAMMC Augalų patologijos ir apsaugos skyriaus vedėja, vyriausioji mokslo darbuotoja Dr. Roma Semaškienė.

Ūkyje sukurtoje vokiško stiliaus šventėje ateinančio sezono naujienas pristatė ADAMA komanda bei renginio partneriai – sėklų tiekėjo KWS prekės ženklo atstovai, žemės ūkio technikos tiekėja UAB „Rovaltra“, padangų žemės ūkiui tiekėjai Bohnenkamp. 
Programą papildė ir renginio partneriai UAB „Rovaltra“, UAB „Sėklojas“ (KWS prekės ženklo atstovas) ir Bohnenkamp LT pranešimai bei demonstracijos.

Kviečiame peržiūrėti renginio akimirkas užfiksuotas video filmuke ir laidos „Kaimo akademija“ reportaže.