Izlaist
Asorbital website LV
Formulācijas meistarība

Protiokonazols – augstas efektivitātes darbīgā viela

Iepazīstinām ar pilnīgi jaunu un unikālu Asorbital formulācijas tehnoloģiju, ko izstrādājuši ADAMA zinātnieki. Jaunie fungicīdi labāk uzsūcas, nodrošina labāku kultūraugu slimību kontroli, salīdzinot ar citiem tirgū esošajiem protiokonazola produktiem, un uzticami darbojas dažādos apstākļos.

Jauna uzlabotas efektivitātes fungicīdu ēra

Asorbital® formulācijas tehnoloģijas priekšrocības

Unikāla formulācija

Unikāla formulācija

Unikāls sastāvs, kas uzlabo uzsūkšanos augā. Divi šķīdinātāji, kas uzlabo darbīgo vielu iedarbību.
 
Pilnībā pielāgots

Pilnībā pielāgots

Uzlabota uzsūkšanās un sistēmiskā aktivitāte nodrošina augu pilnīgu aizsardzību. Lietus noturība nodrošina augu ilgāku aizsardzību.
Izcila slimību kontrole

Izcila slimību kontrole

Labāka slimību kontrole graudaugu un rapšu sējumos salīdzinājumā ar citiem tirgū esošajiem protiokonazola produktiem. Uzticama efektivitāte neatkarībā no laikapstākļiem.

ADAMA formulācijas meistarība

Jaunā ADAMA Asorbital® formulācijas tehnoloģija, kas sastāv no unikālas divu šķīdinātāju kombinācijas un palīgvielas, kas uzlabo uzsūkšanu un izplatību augā, tika izstrādāta mūsu Globālajā pētniecības un attīstības centrā, kas atrodas Izraēlā, Neot Hovav rūpnieciskajā zonā.

Šajā modernajā centrā ADAMA komanda, kas sastāv no vairāk nekā simts pētniekiem un ķīmiķiem, izstrādā jaunus augu aizsardzības līdzekļus, lai apmierinātu vajadzības un izaicinājumus, ar kuriem saskaras lauksaimnieki visā pasaulē.

R&D Center Neot Hovav

ADAMA produkti, kas satur Asorbital™ formulācijas tehnoloģiju

MAGANIC

Maganic®

Maganic® ir fungicīds, kas paredzēts, lai aizsargātu ziemas rapšu sējumus rudenī no galvenajām lapu slimībām.
Soratel

Soratel®

Soratel® ir plaša spektra fungicīds graudaugu un rapšu sējumu aizsardzībai pret slimībām. Šo fungicīdu var lietot atsevišķi vai maisījumos.

Ko par Asorbital® saka eksperti?

wheat

Jauna formulācijas tehnoloģija labākai efektivitātei

Jaunais ADAMA fungicīdu produktu piedāvājums ir pierādījums tam, ka ADAMA izstrādā inovatīvus risinājumus saviem klientiem.

Ar jaunajiem ADAMA fungicīdiem lauksaimnieki varēs atrisināt plašu problēmu klāstu, jo šie inovatīvie produkti, kuru sastāvā ir Asorbital® formulācijas tehnoloģija, ir paredzēti plaša slimību spektra ierobežošanai dažādās augu attīstības stadijās.
Uzlabojot esošo molekulu veiktspēju ar patentētu formulācijas tehnoloģiju, mēs varam Jums nodrošināt produktus, kas sniedz izcilu slimības kontroli, aizsargā ražu un ir pieejami visiem lauksaimniekiem.
Evita Šķestere, Business manager Latvia

Kāpēc izvēlēties Asorbital® produktus?

Asorbital® formulācijas tehnoloģija paceļ protiokonazola fungicīdu efektivitāti augstākā līmenī: to sastāvā ir palīgvielas, kas uzlabo uzsūkšanos augā, un īpaša šķīdinātāju sistēma, kas nodrošina darbīgās vielas mobilitāti augā - sasniedz un aizsargā katru lapas daļu. ADAMA protiokonazols unikālās ADAMA formulācijas dēļ pārspēj citus tirgū esošos protiokonazola fungicīdus.

Jaunā Asorbital® formulācijas tehnoloģija nodrošina labāku iedarbību uz graudaugu un rapšu slimībām. Jaunās Asorbital® formulācijas galvenā priekšrocība ir labāka uzsūkšanās augā. Tas nozīmē, ka jaunās paaudzes fungicīdiem ir augstāka lietus noturība, tāpēc kultūraugi ir aizsargāti ilgāk un saglabā augstāku ražas potenciālu salīdzinājumā ar citiem produktiem ar tādu pašu darbīgo vielu.

Turklāt, pateicoties Asorbital® formulācijas tehnoloģijai, darbīgo vielu augs absorbē pakāpeniski, tādējādi nodrošinot kontrolētu migrāciju augu lapās un ilgtermiņa aizsardzību pret slimībām.

Asorbital

Produktu izmēģinājumu rezultāti

Pēdējos gados Eiropā esam veikuši vairāk nekā 600 izmēģinājumus, lai izpētītu šīs formulācijas uzvedību un novērotu formulācijas ietekmi uz molekulu efektivitāti pret slimībām dažādos kultūraugos, galvenokārt, graudaugos un rapšos dažādos laika apstākļos.

Jaunās formulācijas produktu izmēģinājumu rezultāti uzrādīja ievērojami augstāku efektivitāti pret izplatītākajām graudaugu slimībām, piemēram, septoriozi, rūsām un fuzariozi, kā arī tādām rapšu slimībām kā krustziežu sausplankumainība un baltā puve.

Apkopotie vairāku gadu izmēģinājumu rezultāti atklāja, ka produkti ar Asorbital® formulācijas tehnoloģiju palīdz sasniegt labāku ražību un ražas kvalitāti.

R&D Lab Worker