Przejdź do treści
Kukurydza

Rolnicy w centrum naszych działań

Pracownicy ADAMA wspierają rolników z pasją i oddaniem, aby umożliwić im rozwój z korzyścią dla naszego kraju i całego świata.
Kukurydza

W ADAMA koncentracja na potrzebach rolników i rozumienie ich to punkt wyjścia wszystkich podejmowanych przez nas działań.

Naszym celem jest świat, w którym każdy ma zapewniony dostęp do żywności, a rolnicy są spełnieni i usatysfakcjonowani swoją pracą. Brzmi jak bajka? Wielu skrycie podziela tę wizję, którą my po prostu realizujemy. Jak?

  • stawiamy na proste rozwiązania

Rolnictwo jest skomplikowane i pełne wyzwań. Aby je upraszczać współpracujemy z rolnikami, dystrybutorami i szeroką społecznością rolniczą. Interesują nas tylko te drogi, dzięki którym dostarczamy rozwiązań innowacyjnych, ale zarazem prostych i praktycznych. Zarówno w obszarze ochrony roślin jak i wykraczających poza ten obszar.

  • pomagamy rolnikom wzrastać

Rolnictwo nie ogranicza się wyłącznie do pola i uprawy. Wspieramy rolników również w ich działaniach biznesowych, od siewu do sprzedaży. W codziennej pracy na polu, ale też w pracy na rzecz ich rodzin; pomagamy w procesie podnoszenia statusu tego zawodu w społeczeństwie.

  • łączymy ludzi

Naszym celem jest budowanie szczerych i bliskich relacji z rolnikami. Chcemy być pomocni, „pod ręką”. Dlatego korzystamy z technologii cyfrowej i tworzymy sieć, dzięki której szybko możemy docierać z informacjami, rozwiązaniami i wsparciem.

  • otwieramy się na nowe możliwości

Zdajemy sobie sprawę, że rolnictwo musi się stale rozwijać. Dlatego nasz rozwój na rynkach całego świata jest odpowiedzią na tę potrzebę rolnictwa. W praktyce przekłada się on na innowacyjne, a zarazem proste rozwiązania pomocne rolnikom.

  • opieramy się na naszym dziedzictwie

Tak jak na początku istnienia naszej organizacji, tak i obecnie pracownicy ADAMA wspierają rolników. Z pasją i oddaniem, aby umożliwić im rozwój z korzyścią dla naszego kraju i całego świata.