Izlaist
Citi produkti

Rollwet®

Virsmas aktīvā viela

Rollwet®

Mūsu risinājums

Virsmas aktīvā viela - šķīstošs koncentrāts izmantošanai lauksaimniecībā, dārzkopībā un mežkopībā, kas sekmē izsmidzināmā darba šķidruma vienmērīgāku piesaistīšanos lapu virsmai un samazina smidzinājuma nonesi.

Tas ir drošs kultūraugiem – nerada fitoksiskumu; uzlabo sulfonilurīnvielu grupas herbicīdu, kontakta iedarbības fungicīdu (kuru gadījumā lapu vienmērīgs pārklājums ir īpaši svarīgs) un insekticīdu iedarbības efektivitāti.

Preparāts ir drošs kultūraugiem – nerada fitoksiskumu un uzlabo sulfonilurīnvielu grupas herbicīdu, kontakta iedarbības fungicīdu (kuru gadījumā lapu vienmērīgs pārklājums ir īpaši svarīgs) un insekticīdu iedarbības efektivitāti.

Ar ko ievērojams ir Rollwet®:

  • Pierādīta efektivitāte, lietojot kā piedevu ar ALS grupas herbicīdiem.
  • Rollwet® nodrošina lielisku augu pārklājumu ar augu aizsardzības līdzekļiem.
  • Uzlabo pesticīdu iedarbības efektivitāti.
  • Samazina pesticīdu noplūdes un noskalošanos no auga ar lietus ūdeni

Deva: 50-100 mL/ha.

Šķīduma Sagatavošana

Smidzinātāja tvertnē iepildiet pusi vajadzīgā ūdens daudzuma un uzsāciet maisīšanu, tad pievienojiet nepieciešamo augu aizsardzības līdzekļa daudzumu; turpiniet maisīšanu. Pievienojiet nepieciešamo Rollwet® daudzumu. Piepildiet tvertni ar ūdeni līdz vajadzīgajam tilpumam, turpinot maisīšanu. Obligāti turpiniet maisīšanu arī smidzināšanas laikā. Pēc lietošanas rūpīgi izmazgājiet izsmidzinātāju ar ūdeni, lai tas būtu tīrs un sagatavots citu kultūraugu apstrādei.

Drošības līdzekļi

Nelietojiet kopā ar šķidrajiem mēslošanas līdzekļiem un/ vai augu aizsardzības līdzekļiem, kas var izraisīt fitotoksiskumu jutīgu augu lapām un/ vai augļiem.

Uzgalabāšana

Uzglabājiet cieši noslēgtā oriģinālā iepakojumā. Uzglabājiet vēsā, labi vēdināmā vietā.