Ana içeriğe atla
ADAMA Kariyer 1

ADAMA Kariyer

Henüz kim olduğunu bilmiyoruz. ADAMA çalışmayı seven, global şirket kültüründe ve dinamik çalışma ortamında başarılı olan insanlardan oluşuyor.Sen de bu ekip içinde olmak ister misin?

ADAMA Türkiye

ADAMA ailesine  katıldığınızda, dünyanın önde gelen tarımsal bitki koruma şirketlerinden birine katılmış olursunuz. Zorlukları çözen ,masaya yeni fikirler getirme yetisine sahip, tutkulu, iş bitiren insanlardan oluşan bir ekibin parçası olacaksınız.

Bizi tanıyın, sizi tanımak isteriz

Etki Yaratma Şansı

ADAMA'da yeni fikirleri memnuniyetle karşılıyor, yaratıcılığı teşvik ediyor ve çalışanlarımızı girişimci bir şekilde düşünmeye teşvik ediyoruz. Durağınlığa veda edip masaya farklı bakış açıları getirmeye teşvik edileceksiniz. Resmi olmayan kültürümüz sayesinde , ADAMA'nın en kıdemli liderleri bile erişilebilir ve fikirlerinizi dinlemeye açıktır.

ADAMA Kariyer 2

Çalışanların Gelişimi

ADAMA kültüründe, her düzeyde ve her konuda  sürekli öğrenme teşvik edilir ve desteklenir. ADAMA’da en gelişmiş öğrenme teknolojileriyle çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz.

En son bilgiler ve trendlerle güncel kalmak, kritik beceriler edinmek ve problem çözme yeteneklerini güçlendirmek artık bir lüks değil, kariyerinizde ilerlemek için bir zorunluluktur.

ADAMA'da tek sınır kendi merakınız ve devamlılığınızdır.

Kariyer 3

Müşterilere ve İş Arkadaşlarına Bir Söz

Karmaşık, hızlı hareket eden dünyamızda bazen bir dakika durup sadece dinlemenin ne kadar önemli olduğunu unutuyoruz. Müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları, meslektaşlarımızın ihtiyaçlarını ve yeni fikirlerini , düşünme biçimlerini önemsiyoruz. Dinle > Anla > Paylaş, ADAMA'da sadece bir slogan değildir. Sözümüz birbirimize,  hizmet verdiğimiz çiftçilere, birlikte çalıştığımız işletmelere ve içinde yaşadığımız  topluluklara olan bağlılığımızdır.

Kariyer 4

Gurur Duyduğumuz Bir Firma

ADAMA'da, çalışanlar arasındaki gerçek bir sıcaklık ve bağ ile birliktelik duygumuz derinlere iner. Her bireyin benzersiz geçmişini, kültürünü ve hikayesini kutluyoruz. Beyin fırtınalarının bol olduğu  ortam yaratmanın çalışanlarımızın ve şirketimizin başarısı için en iyi reçete olduğuna inanıyoruz. Önyargıları ortadan kaldırmaya, eşitliği teşvik etmeye, faaliyet gösterdiğimiz toplulukları etkilemeye ve çalışanlarımızı güçlendirmeye kararlıyız.

Kariyer 5