Ana içeriğe atla
adama_kim

Biz Kimiz

Bitki koruma ürünleri sektörünün önde gelen üreticileri arasında yer alan çok uluslu bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. 120’den fazla ülkede direkt satış yapmakta olup, dünya genelinde 6600 çalışanımız bulunmaktadır.

Biz Kimiz

Kolaylık yaratma amacı

Tarım, kendi içinde bir çok zorluklarla doludur. Bizler, çiftçiler, ziraat mühendisleri, distribütörler, bayiler ve tüm ilgili tarım kuruluşları ile birlikte çalışarak, çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Amacımız, çiftçilerimize bitki koruma alanında daha pratik, basit ve yenilikçi çözümler sunabilmektir.

Çiftçilerimizin işlerinin büyümesi için burdayız

Çiftçilik sadece tarlada ürün yetiştirmek demek değildir. Bizler, Çiftçilerimize her konuda destek olmaya çalışırken, onların işlerinin büyümesi için geniş kapsamlı bir çözüm ortağı olarak hareket ediyoruz. Çiftçilerimizle sahada görüşerek, onların yaptıkları işin bir parçası olması hedefliyoruz.

İletişim

Çiftçilerimizle dürüst, açık ve sürdürülebilir bir iletişim kuruyoruz. ADAMA’nın global gücü ile çiftçilerimize her türlü yeniliği hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Yeni fırsatlar

Her iş dalında olduğu gibi, hızla değişen Dünya’nın taleplerine cevap verebilmek için tarım da sürekli kendini yenilemektedir. Bu süreç içerisinde amacımız iş ortaklarımızın ve çiftçilerimiz bu gelişmelerden en hızlı şekilde faydalanabilmelerini sağlamaktır.

Mirasımız

Yıllar önce, çölü yeşillendirmeye çalışan çiftçilerimiz için çalışmaya başlamıştık. Şimdi, yine aynı amaç için ancak global olarak tüm Dünya’da hizmet vermekteyiz.

Tarımda zorluklar tek başına aşılamaz. Bu nedenle ADAMA olarak çiftçilerimiz ile ele ele verip, bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

Harvester