Ana içeriğe atla
yillar_boyunca

Yıllar Boyunca Adama

Bizler, yaklaşık 70 yıl boyunca çiftçilerin çölleri sürdürülebilir bir şekilde yeşillendirmesine yardımcı olup bir ülkenin tamamının büyümesini sağladık.

Tarihçemiz

İki kardeş şirket olan Makhteshim ve Agan, kimya ve agrokimya alanlarındaki bilgilerini, doğal kaynaklardaki kıtlığa rağmen hızla büyümekte olan ülke nüfusunu beslemeye yardımcı olacak çözümlere dönüştürmek amacı ile çalışmaya başladılar. Yerel boyutta gösterdiğimiz başarı büyüyerek dünyanın her yerinde bulunan çiftçilere yüksek kalitede, ve en etkili bitki koruma ürünleri sağlama vizyonuna dönüşmüştür.

Geçen her yılda yeteneklerimizi geliştirip, gün ve gün kendi bireysel kültür ve tecrübelerini paylaşan değerli insanları, şirketleri ve ortakları kendine çeken küresel bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız. Çalışanlarımız, ürünlerimiz ve bilgimiz sayesinde, dünyanın her bir noktasında bulunan çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırmak için yeni ve daha iyi çözümler sunmaktayız.

ChemChina ile yaptığımız gelecek vaat eden ortaklık ile hikayemizde yeni bir sayfa açmış bulunuyoruz. Bu birleşimin karşılıklı faydaları, küresel liderliğimizi güçlendirmek için harekete geçerken, dünyanın her ülkesinde çiftçilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Birlikte, tek bir küresel şirket olarak amacımız çalışanlarımızı, çiftçileri ve dünyadaki tarım topluluğunu desteklemeleri için güçlendirmektir.

Aynı zamanda amacımız daha kolay ve etkili çözümlerler ile çiftçilerin ihtiyaç ve tecrübelerini eşleştirmek, mahsulü iyileştirip çiftçilik yöntemlerini kolaylaştırmaktır.

Başından beri süregelen yeniliklere yönelik odağımız ve çiftçinin yaşamını kolaylaştırma adına olan tutkumuz sayesinde, Adama bugün küresel tarımın hayati ihtiyaçlarını karşılamaya, büyük ve daha da büyüyen bir nüfusun gıda ihtiyacını karşılamak için üstüne düşeni yapmaya hazırdır.

 

Factory