Пропустити
adama_imeteo_2
Сервіси

ADAMA iMeteo

Сервіс прогнозування погоди та ймовірності розвитку хвороб

Враховуючи потреби українських аграріїв, з 2015 року «Адама Україна» запустила якісно новий проект ADAMA iMeteo, який дозволяє детально передбачити погодні зміни з прогнозуванням цілого комплексу метео-показників, що в свою чергу сприяє  ефективному застосуванню засобів захисту рослин. Проектом передбачено надання оптимальних рекомендацій по захисту посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень від хвороб і шкідників. 

Особливістю даного сервісу являється адаптований інтерфейс: для цього розроблено окремий вебсайт, на якому користувачі матимуть змогу максимально просто та ефективно бачити та використовувати погодну інформацію у розрізі історичний даних, тобто ті показники, які збирають метеостанції. Також є можливість бачити локальний прогноз погоди,  метеограми (графіки) вчасно підкажуть аграріям, яка очікується температура повітря, вірогідність опадів, де і коли вони пройдуть, відносну вологість повітря, вологість ґрунту, температуру ґрунту, швидкість вітру та навіть коли краще вносити ЗЗР для того, щоб отримати максимальну ефективність! Безперечно, одне з найцінніших, що є  в українізованому сервісі ADAMA це така важлива функція, як моделі розвитку хвороб! 

У сервісі ADAMA iMeteo відображаються моделі захворювань основних сільськогосподарських культур: озима пшениця, ріпак, соняшник, цукровий буряк, картопля, соя, кукурудза та сади (яблуня). 

Доступ до сервісу отримають ті господарства, хто вже досить активно використовує засоби захисту рослин компанії ADAMA та найбільш перспективні та інноваційні господарства.

Основна мета проекту ADAMA iMeteo – показати простоту використання сучасних технологій для планування сільськогосподарських робіт та посівів. Даний інструмент наразі є корисним та ефективним помічником сучасного аграрія.