Пропустити
Wheat Field

ADAMA залишається самостійною компанією у щойно сформованій Групі компаній Сингента – лідера агропромислової індустрії

Хен Ліхтенштейн, який призначений на посаду фінансового директора Групи, також відповідатиме за стратегію та інтеграцію. Ігнасіо Домінгез призначений на посаду генерального директора ADAMA; Авірам Лахав – заступника генерального директора ADAMA та на посаду генерального директора дочірньої компанії ADAMA Agricultural Solutions, якою ADAMA володіє повною мірою
Wheat Field

ТЕЛЬ АВІВ, ІЗРАЇЛЬ, 5 січня 2020 року – Сьогодні компанії ChemChina та Sinochem оголосили про те, що вони об'єднують свої бізнеси, що пов’язані з сільським господарством, в один холдинг всередині ChemChina, реєстрація Шанхай, з назвою Syngenta Group Co (Група компаній Сингента). Очікується, що Група стане світовим лідером у виробництві ресурсів для сільського господарства: засобів захисту рослин, насіння, добрив, додаткових сільськогосподарських і цифрових технологій, а також новітньої розвинутої мережі дистрибуції в Китаї, допомагаючи аграріям по всьому світу.

Бізнеси, що входять в нову Групу: ADAMA (надалі Компанія), Syngenta та відповідні сільскогосподарські підрозділи Sinochem протягом останнього року зробили значні кроки у напрямі співробітництва. Як результат – отримані додаткові прибутки завдяки ефективному використанню сил у закупці та заощадженням на виробництві. Створення Групи сприятиме подальшій колаборації компаній і більш ефективному використанню визначених синергетичних можливостей.

ADAMA стає самостійною компанією всередині щойно створеного лідера галузі через вклад в Групу тієї частини своїх акцій, що належать ChemChina. Таким чином, не відбувається ніяких змін у фактичному контролі над Компанією. Штаб-квартира ADAMA залишається в Ізраїлі, акції і наділі будуть котуватися на Шеньчженській Фондовій Біржі (Shenzhen Stock Exchange). Також ADAMA зберігає свій унікальний бренд і позиціонування.

Хену Ліхтенштейну (Chen Lichtenstein), Президенту та генеральному директору ADAMA, запропонували обійняти посаду фінансового директора Групи компаній Сингента, також він відповідатиме за стратегію та інтеграцію. Це ґрунтується на його 14-річному досвіді роботи в ADAMA та на значному досвіді роботи на ринках капіталів. Останні шість років пан Ліхтенштейн на посаді генерального директора Компанії досяг значних успіхів у фінансових результатах, а також у здобутті частки ринку. За часи його керівництва ADAMA стала успішною публічною компанією, акції якої зараз котуються на Шеньчженській Фондовій Біржі (Shenzhen Stock Exchange). До керівництва компанією ADAMA пан Ліхтенштейн був Президентом і генеральним директором Китайської Національної Агрохімічної Корпорації (CNAC), стратегічного бізнес-підрозділу ChemChina, а також виконавчим директором Goldman Sachs в Нью-Йорку та Лондоні. Пан Ліхтенштейн працюватиме в офісі в Базелі, Швейцарія.

Френк Нінг (Frank Ning), голова ради директорів компаній ChemChina та Sinochem, стає головою ради директорів нової Групи. Після завершення передачі Групі акцій ADAMA очікується, що Хен Ліхтенштейн залишиться у складі ради директорів ADAMA. До нього приєднається Ерік Фірвальд (Erik Fyrwald), генеральний директор нової Групи, який замінить Yang Xingqiang на посаді голови ради директорів.

Очікується, що Ігнасіо Домінгез (Ignacio Dominguez), наразі один із Комерційних директорів (CCO) ADAMA, буде призначений на посаду Президента на Генерального директора ADAMA. Пан Домінгез – провідний експерт у царині засобів захисту рослин. Його одностайно вибрали очільником ADAMA, який проведе компанію через наступний етап зростання. Він має майже 20-річний досвід в Компанії і наразі входить до складу Виконавчого комітету, що керував трансформацією бізнесу Компанії протягом останніх декількох років. Пан Домінгез суттєво вплинув на створення та втілення глобальної комерційної стратегії Компанії.

Очікується, що Авірам Лахав (Aviram Lahav), фінансовий директор ADAMA, на додаток до обов’язків, що виконує на даний момент, буде призначений на посаду заступника генерального директора ADAMA та на посаду генерального директора ADAMA Agricultural Solutions (дочірнього підприємства, що на 100% належить ADAMA). Пан Лахав приєднався до ADAMA у 2010 році. До того часу він працював генеральним директором компанії Synergy Cables (публічна виробнича компанія). Також він працював на посаді фінансового директора, потім комерційного директора, і в кінці кінців генерального директора Delta Galil Industries протягом 11 років. У 2000 році він отримав нагороду в Ізраїлі «Кращій фінансовий директор року».

Шауль Фрідланд (Shaul Friedland), наразі один з комерційних директорів (CCO) ADAMA, буде єдиним комерційним директором ADAMA, який керуватиме комерційною діяльністю Компанії по всьому світу. Джо Кркоска (Joe Krkoska) залишається на своїй посаді Вице-Президента, керівника виробництва по всьому світі.

Очікується, що ці призначення набудуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Під час оголошення Президент і генеральний директор ADAMA Хен Ліхтенштейн зазначив: «ADAMA ніколи не була сильнішою, ніж зараз. Наші фантастичні люди разом створили компанію з чіткою стратегією та напрямком, здатну постійно зростати та впевнено рухатись у бурхливому океані нашої індустрії, що не є спокійним останні роки. Я переходжу на цікаву, але не просту посаду у Групі компаній Сингента і з нетерпінням чекаю використання свого досвіду та можливостей. Впевнений, що Ігнасіо буде вести компанію у напрямі подальшого зростання та нових досягнень. Я бажаю йому та Авіраму, Шаулю, Джо, а також усій ADAMA величезного успіху у майбутньому».

Ігнасіо Домінгез, щойно призначений генеральний директор ADAMA, сказав: «Я схвильований тим, що разом із колегами ми будемо керувати такою дивовижною компанією. Я працював у компанії останні 20 років, був частиною керівництва та Виконавчого комітету понад 10 років. З нетерпінням чекаю продовження темпу наступу у стратегічному напрямі. Наша мета – дослухатися до наших клієнтів по всьому світу та піклуватися про них, а також використовувати нові можливості співробітництва всередині Групи. Разом із співробітниками ADAMA, з їхньою пристрастю та відданістю, я впевнений, ми досягнемо нових вершин».

Про ADAMA

ADAMA Ltd. – один зі світових лідерів із виробництва засобів захисту рослин. Ми прагнемо створити простоту у сільському господарстві – пропонуємо аграріям ефективні продукти та послуги, що спрощують їх життя та допомагають їм зростати. ADAMA має один із найповніших і диверсифікованих портфелів, що містить унікальні, якісні продукти. Наша майже семитисячна сильна команда допомагає аграріям у понад 100 країнах, забезпечуючи їх рішеннями для контролю бур’янів, шкідників і хвороб, що сприяють покращенню врожаїв.

Детальніша інформація міститься на www.ADAMA.com та слідкуйте за нами @ADAMAAgri.

Контакти:

Ben Cohen

Global Investor Relations

Email: ir@adama.com

Zhujun Wang

China Investor Relations

Email: irchina@adama.com

Прес-реліз

Оригінальний текст

Прес-реліз

Переклад з англійської