Přeskočit
Farmer
Kariéra v týmu Adama CZ

Kariéra

Vidět růst zdravá pole bez plevelů a škůdců je pohled, který se neomrzí. A nemusíte pracovat přímo na poli, abyste se na bohaté úrodě českých zemědělců přímo podíleli. Můžete pracovat u nás, v Adama CZ, společnosti dodávající špičkové přípravky na ochranu rostlin pro profesionální pěstitele.
  • No category
    Tři důvody, proč se připojit k týmu Adama
    ADAMA People Promise

NASLOUCHAT

Nasloucháme každému jednotlivci

Z malé izraelské firmy vyrostla značka Adama v giganta na trhu s přípravky na ochranu rostlin s tisícovkami zaměstnanců v desítkách zemí po celém světě. Nezapomínáme ale na naše počátky a každému zaměstnanci nasloucháme individuálně, náš štíhlý a pružný tým Adama CZ je toho nejlepším důkazem.

Farmer

POCHOPIT

Máme pochopení pro individualitu

Chápeme, že každý člověk je jiný a každý má jiné potřeby a očekávání. Našim zaměstnancům jsme schopni nabídnout přímé a férové rozhodovací procesy, značnou míru svobody a možnosti seberealizace.

Farmer

USNADNIT

Usnadňujeme práci

Usnadňujeme práci nejen zákazníkům, ale i zaměstnancům. Členové našeho týmu mohou očekávat 100% podporu ze strany evropského i světového vedení. V praxi pak naši zaměstnanci mohou ocenit špičkové technické vybavení nebo třeba moderní a pohodlnou kancelář naší české centrály v Dolních Břežanech.

Farmer
Obilniny

KONTAKT

Pro více informací ke kariéře u nás kontaktujte People Managera Adama CZ paní Evu Szemerei
e-mail: eva.szemerei@adama.com
tel: +36 30 9156109