Přeskočit
CCPA
Plodinové doporučení pro kultury ozimých obilnin

Ozimé obilniny

Ozimé obilniny jsou v našich podmínkách hlavní plodinou, v praxi není možné zabránit jejich pěstování po sobě nebo na sousedících pozemcích. Tyto faktory přispívají k tvorbě ideálních podmínek pro rozvoj plevelů, řady chorob a přemnožení škůdců.

Trinity®

 • Herbicidy
  Jednoduše třikrát lepší
  Trinity® je výjimečný herbicid pro podzimní ošetření všech obilnin. Optimální poměr tří účinných látek umožňuje jednou aplikací zbavit Vaše pole plevelů včetně rezistentních chundelek. Dlouhodobě působí, snadno a jednoduše se používá. Představuje novou dimenzi v regulaci plevelů.

Maganic®

 • Fungicidy
  Ochraňte svůj klas
  Nový fungicid určený zejména na špičkovou ochranu klasu. První přípravek obsahující patentovanou formulační technologii AsorbitalTM pro zlepšenou penetraci a vynikající systémovou aktivitu, která zajišťuje kontrolu všech hlavních chorob klasu včetně fuzarióz, což vede k snížení mykotoxinů na požadovanou úroveň a vyšší kvalitě zrna.

Maxentis®

 • Fungicidy
  Připraven pomoci
  Maxentis® je nový širokospektrální fungicid v readymix řešení, který v obilninách zabezpečí spolehlivou kontrolu řady listových chorob včetně braničnatek, rzí a DTR.
Obilniny

Stáhnout kompletní plodinové doporučení Adama pro ozimé obilniny

Stáhnout ve formátu pdf